Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Nisan 19, 2019, 10:27:40 ÖÖ

Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Magellan eXplorist 200  (Okunma Sayısı 47692 defa)
ufuk
Newbie
*

« : Nisan 15, 2007, 07:31:14 ÖÖ »

Ben eXplorist 200 kullanıyorum gayette memnumum  Sırıtan
cin
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2007, 01:45:31 ÖS »

ufuk merhaba,
gps aleti satın alma aşamasındayım. kutu saklarken çektiğin resimden gördüğüm için cihazınla ilgili bilgilere ulaştım. ben kendime "GARMIN ETREX VISTA EL TİPİ GPS" almaya karar vermiştim, ama MACELLAN'ıda kontrol ettim ve "Magellan eXplorist 400 GPS" i buldum. ikisininde kendilerine göre +'ları -'leri var. senin fikrini de alabilir miyim?  Ney
---
Magellan eXplorist 400 GPS 
Hemen al fiyatı :356,00 YTL
---
GARMIN ETREX VISTA EL TİPİ GPS 
hepsiburda.com : 489,36 YTL
---
tşk.
rastgele  Kahkaha

ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Mayıs 15, 2007, 05:57:37 ÖÖ »

Doğal olarak hiç düşünmeden magellan diye bilirim. Aletler çok kullanışlı. (en azından benim işimi görüyor.) Aldığım zaman yeterli miktarda param yoktu Üzgün Kararsız ve 400 serisinin fiyatları çook yüksekti şimdi çok makul sevyelerde. Ayrıca http://www.gpsturk.net/ adamlar msn'den de destek veriyorlar.

Ama garminde güzel alettir. kesinlikle onunda iyi olduğunu söyleye bilirim.

Dediğim gibi ben magellan kullanıyorum. Onu tavsiye ederim. 400 kartlı bir model olup benimkisinden çook üstün birmodeldir.
cin
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Mayıs 15, 2007, 08:57:23 ÖÖ »

web adresi güzel oldu  Göz kırpan
ilgine teşekkürler, araştırmaya devam edeceğim.
rastgele Şaşırmış
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2007, 06:09:01 ÖS »

Altın kuralı unutmayın bu tür aletleri alırken uzun bir araştırma yapın çünkü genelde bir kere alınıyor..... Göz kırpan
cin
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2007, 08:22:57 ÖÖ »

ufuk merhaba,
çok arada kaldım bi gittim bi geldim ama en sonunda GARMIN etrex vista'yı aldım.
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #6 : Mayıs 17, 2007, 05:53:33 ÖS »

hayırlı uğurlu olsun... Gülümseme sende aramıza hoşgeldin  Sırıtan o zaman şimdi derhal kutu saklayıp bulmaya değil mi cin Ney Kahkaha Kahkaha Kahkaha Sırıtan
cin
Newbie
*

« Yanıtla #7 : Mayıs 17, 2007, 06:20:22 ÖS »

kesinlikle..

umarım kargo yarın ulaşır  Kızgın

ulaşmazsa da artık, önümüzdeki hafta saklayacağım  Dil çıkaran

bi de senin kutuyu bulacağım daha  Kahkaha

svg.
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #8 : Mayıs 18, 2007, 05:52:59 ÖS »

Kahkaha
baris
Newbie
*

« Yanıtla #9 : Mayıs 21, 2007, 11:36:47 ÖÖ »

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Gülümseme 1 ay önce garmin etrex venture aldım motosikletimde kullanmak üzere, trip computeri olması bana yeter dedim ve haritasız model aldım. daha sonra GPS in neler yapabildiğini görünce haritalı modellere bakmaya başladım. birde navcity türkiye aldım pc de kullanmak üzere. mapsource programı içinde haritaya sağ tıkladığınızda "find near caches on geocaching.com" seçeneği çıkıyor bende onun vasıtasıyla keşfettim.
cin
Newbie
*

« Yanıtla #10 : Mayıs 21, 2007, 01:58:26 ÖS »

hoşgeldin..

haftaya yeni bir cihazla yeni yorumlar yazmaya başlayacağımdır  Masum

pc ile ilgili kısımda bilgi almak isterim NAVCITY demiştin, nedir ne değildir Ney
baris
Newbie
*

« Yanıtla #11 : Mayıs 22, 2007, 01:07:02 ÖS »

ufuk hoşbulduk, NAVCITY Garmin'in ürettiği kendi cihazları ile uyumlu türkiye haritası, 25 ilde sokak bazında detaylı bir harita, bu haritayı bölgelere ayırabiliyorsun ve cihazının hafıza durumuna göre yükleme yapabiliyorsun. bunun için ekstra 125€ ödedim tabi Gülümseme ama benim etrex 1mb hafızaya sahip olduğundan harita yükleyemiyorum sadece nette bulduğum POI leri yükleyebildim. bende daha üst modellere göz düktüm bu arada Gülümseme birde büyükada'daki kutunu bulmuşlar senin, önce ben istiyodum bulmak ama heralde yerini değiştirmediler değilmi aynı koordinatlarda bulabilirim?
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #12 : Mayıs 22, 2007, 08:32:09 ÖS »

barış kutu oyunun kuralları gereği aynı yere saklanır istersen sende bulup loglaya bilirsin. ayrıca GCTSDSN kutum henüz loglanmadı  Sırıtan istersen ilk sen loglaya bilirsin  Kahkaha yalnız dikkat et aşağı düşme Sırıtan Sırıtan

ayrıca bu cumartesi (26/05/2007) yalova aktoprak - iznik keramet köyleri arasında çalıştığım firmada bir yürüyüş düzenleyeceğiz. ve tabiki bende burada rahat durmayarak Sırıtan bir kutu saklayacağım... istersen onuda deneyebilirsin Göz kırpan
« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2007, 08:34:31 ÖS Gönderen: ufuk » Logged
bocek
Newbie
*

« Yanıtla #13 : Mayıs 22, 2007, 09:03:32 ÖS »

Herkese selamlar,

evettt Gülümseme GCTADA kutusunu ilk biz bulduk  Sırıtan ve aynı yere geri koyduk  Gülümseme Ufuk'un da belirttiği gibi bu oyunun kuralı...
bu arada kutunun saklandığı yer gerçekten çok güzel kutuyu bulmaya değer  Göz kırpan

Saygılarımızla
Böcekler

Rastgele  Gülümseme
baris
Newbie
*

« Yanıtla #14 : Mayıs 22, 2007, 11:55:33 ÖS »

adadaki kutuya talibim ben Gülümseme istanbul dışı biraz zor, gerçi amerikada bu işin manyakları var youtube den izliyorum. birde bu kutu içine ufak oyuncak gibi bişimi koymak gerekiyo takas için? bişey alıp bişey koyma gibi? bu haftasonu değil ama 2 hafta sonra adaya gitmeyi planlıyorum bakalım bulabilecekmiyim Gülümseme hatta bende belki bi kutu hazırlarım Göz kırpan
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.052 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu