Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Temmuz 26, 2017, 02:29:59 ÖÖ

Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Magellan eXplorist 200  (Okunma Sayısı 37526 defa)
Ocakbaşı
Newbie
*

« Yanıtla #30 : Mart 04, 2010, 11:20:01 ÖS »

Doğa tutkunları merhaba. Benim de gazete haberi dikkatimi cezbetti. ve burdayım işte. Baya zevkli bir faaliyet gibi görünüyor ancak daha önce GPs tecrübem hiç olmadı. Bi ara elime bi gps alıp incelemişliğim var ama hiç arazide kullanmadım.
Ben de bir doğğa tutkunuyum, fırsat buldukça çıkarım. MEB e bağlı izci liderliğim var. bir de izci ünitem tabi. onlarla fırsat buldukça doğa yürüyüşleri ve kamplar yaparız. Arazide çeşitli eğitimlerimiz olur. Ayrıca amatörce orientirng sporu da yapıyorum.
Gerek izcilikte gerekse orientringde hep pusula kullanıyoruz ve harita... GPS hep kolaycılığa kaçmak olarak gelmişti bana. Bakalım pusula ile bu kutulardan bulmayı başarabilir miym yoksa illa GPS mi lazımdır göreceğiz. Tabi şu an için daha inceleme aşamasındayım. Öncelikli hedefim bir kutu, hatta bir kaç kutu alıp saklamak. (Saklamada dikkat edilecekler hussunu netleştirince tabii) Sonra aramaya da geçeriz artık.
AdemSahin2001
Newbie
*

« Yanıtla #31 : Aralık 03, 2010, 01:23:53 ÖS »

Merhaba ben Adem Şahin. Doğayı çok seviyorum sadece trekking değil daha ağır doğa yolculuklarını tercih ederim üniversitede dağcılık kursu bitirdim ama devam edemedim. Özellikle NTV de ki Serdar Kılınç'ın programıyla yeniden uyanışa geçtim Kahkaha İnşallah telsiz gps gibi teknolojik aletllere sahip olunca gezilere çıkmaya başlayacağım bir gün bende. Bu arada ben TelsizForum sitesi üyelikte neden TC no istiyor başkaları birşey demiş mi bu konuda diye ararken orada GeoCahing tabirine rastladım. Hem haberlerden hem internetten niye bu konuda bir haberim olmamış diye kendi kendime hayıflanarak hemen üye oldum. En kısa zamanda Toroslar  veya Karaman da ilk kutuları ben saklamak istiyorum. Bu arada onay maillerinin Hotmail de spam olarak görüldüğü söylenmiş ben gMail kullanıyorum bende de spam a düşmüş haberiniz olsun..
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2010, 01:36:03 ÖS Gönderen: AdemSahin2001 » Logged
Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.028 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu