Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Kasım 19, 2017, 01:07:05 ÖS

Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Geocaching-Ankara  (Okunma Sayısı 21756 defa)
Climber
Newbie
*

« : Nisan 23, 2007, 10:04:05 ÖS »

Ankaralı Gps meraklıları ve Geocaching oyuncuları bu ba?lık altından haberle?elim istedim. e?er haberle?memiz buradan ?ekillenirse, hem eksiklerimiz tamamlar hem de yeni kutular saklar ve beraber buluruz. Hadi rasgele.
cin
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2007, 06:28:34 ÖS »

selam,

istanbul'da yaşamaktayım fakat sık sık Ankara'ya gitmekteyim. Ankara'da yaşayan ve trekking'le ilgilenen bir de arkadaşım var. organizsyon yapılırsa seve seve katırım.

rastgele  Kahkaha
pityulino
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Ocak 26, 2011, 08:26:00 ÖS »

Merhaba! Ben erken 2011, üç yıl içinde Macaristan geldi ve ben Ankara'da yaşıyorum. Ben, Türk geocachereket bu süre içinde buluşmak ümit ve çok güzel yerler ziyaret, saklanma arama yerler. (Özür dilerim, ben yapamam google tarafından bile Türkçe, çeviri)
Ocakbaşı
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2011, 06:38:35 ÖS »

Merhaba! Ben erken 2011, üç yıl içinde Macaristan geldi ve ben Ankara'da yaşıyorum. Ben, Türk geocachereket bu süre içinde buluşmak ümit ve çok güzel yerler ziyaret, saklanma arama yerler. (Özür dilerim, ben yapamam google tarafından bile Türkçe, çeviri)

you welcome pityulin... We understand that your writings
pityulino
Newbie
*

« Yanıtla #4 : Haziran 26, 2011, 11:07:14 ÖS »

Merhaba!
 Herkes yardımcı olabilir? Ben yanlış yapıyor ya da yeni geocache ilan sitesinde çalışan değilim?
 19 Nisan'da ben bir önbellek yüklü duyurdu ve yine hiçbir şey olmadı. Ben tamamını görmek, ancak siteler kamu görünmüyor. Şüpheli bu son duyuru 2009 Eylül ayı.
 Yardımınız için teşekkür ederim.
 Pityulino
uda4a
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Ekim 07, 2011, 03:51:45 ÖS »

Ankaralı arkadaşlar doğaya ve doğa yürüyüşüne meraklı olanlar bu başlık altında toplanıp bir organizasyon yapabiliriz.

Yücel hocam climber senin nickin mi?
uda4a
Newbie
*

« Yanıtla #6 : Mart 31, 2012, 01:03:43 ÖS »

Arkadaşlar uzun süredir oğlumla doğa yürüyüşüne gitme hayalini yarın gerçekleştirmeyi düşünüyorum, hava durumuna bağlı olarak, işin içine hava katması onlara heyecan yaratması için Yücel hocamın sakladığı gerede mevkiinde ki kutuyu hedef olarak belirledik.Çocukların küçük olması nedeni ile arazideki performanslarına göre değişiklikler olabilecektir muhtemelen ama umarım hedefe ulaşırız.
Bu arada kullanıcım adım neden öle çıktı anlayamadım. Uda4a olması gerekli
« Son Düzenleme: Mart 31, 2012, 01:05:56 ÖS Gönderen: samuelhunt » Logged
uda4a
Newbie
*

« Yanıtla #7 : Nisan 02, 2012, 08:44:22 ÖÖ »

Evet arkadaşlar, kutunun olduğu bolgeye dün yürümek üzere 6 kişi ulaştık.Bolgenin rakımı nedeni ile hala kar kalıntılarının olabileceğini bekliyorduk ama karşılaştığımız manzara, kış tan kalan karların hiç erimediği ve üzereine 3 gun once de kar yağdığı bilgisini aldık.Bu durumda kucuk çocukların da aramızda olması nedeni ile kutu bulma hedefimizden saptık.Fakat kutunun bulunduğu tepeyi en azından gozlemleme şansımız oldu.Şartların uygun olması durumunda tekrar denemek dileği ile.
Not : 01 Nisan tarihi itibarı ile bu kadar kar olması nazarı itibarı ile onumuzdeki 1-1,5 aylık sure içerisinde gidecek arkadaşlara onerim arazinin çok sulak olacağını goz onunde bulundursunlar.
hjewgha17
Newbie
*

« Yanıtla #8 : Temmuz 05, 2012, 10:00:33 ÖÖ »

Merhaba bende katıldım aranızaa hemde bir haritacı olaraktan artık kutu kalmayacakk Gülümseme)) ben oyun ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum buldugumuz kutulardan hediyeleri alıp tekrar içerisine hediye mi koyucaz... birde biz istedigimiz yere kutu saklayabilecekmiyiz? teşekkürler
osman_vip90
Newbie
*

« Yanıtla #9 : Haziran 20, 2013, 09:04:08 ÖS »

Hoşgeldin haritacı Gülümseme bildiğim kadarıyla evet buldugumuz kutulardan hediyeleri alıp tekrar içerisine hediye koyuyoruz.  Ve yine evet istediğin yere kutu saklayabiliyorsun, fakat koordinatları tam girmek lazım kolay bulunması açısından ayrıca tarifi iyi ve doğru girmek lazım. Yalnız bu forum pek aktif değil ve kutularda pek güncel değil malesef.
snipercan
Newbie
*

« Yanıtla #10 : Ağustos 21, 2013, 05:10:13 ÖS »

Ben cok yeniyim ve yakinda ankaraya tasinacagim geocachin sisteminden ankaraya baktim sehir icinde sanki tek kutu var gibiydi Üzgün
birde forum ayarlarini bulamiyorum neden beni hic belirlemedigim bir nickle kabul etti anlamadim
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.03 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu