Geocaching Trkiye Forum

*
Merhaba, Ziyareti
Login iin tklayn.
Ekim 05, 2022, 05:49:36

Sayfa: [1]
  Yazdr  
Gnderen Konu: Geocaching-Ankara  (Okunma Says 33066 defa)
Climber
Newbie
*
Mesaj Says: 1

« : Nisan 23, 2007, 08:04:05 S »

Ankaralý Gps meraklýlarý ve Geocaching oyuncularý bu ba?lýk altýndan haberle?elim istedim. e?er haberle?memiz buradan ?ekillenirse, hem eksiklerimiz tamamlar hem de yeni kutular saklar ve beraber buluruz. Hadi rasgele.
cin
Newbie
*
Mesaj Says: 26

« Yantla #1 : Mays 17, 2007, 04:28:34 S »

selam,

istanbul'da yaþamaktayým fakat sýk sýk Ankara'ya gitmekteyim. Ankara'da yaþayan ve trekking'le ilgilenen bir de arkadaþým var. organizsyon yapýlýrsa seve seve katýrým.

rastgele  Kahkaha
pityulino
Newbie
*
Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : Ocak 26, 2011, 07:26:00 S »

Merhaba! Ben erken 2011, üç yýl içinde Macaristan geldi ve ben Ankara'da yaþýyorum. Ben, Türk geocachereket bu süre içinde buluþmak ümit ve çok güzel yerler ziyaret, saklanma arama yerler. (Özür dilerim, ben yapamam google tarafýndan bile Türkçe, çeviri)
Ocakbaþý
Newbie
*

« Yantla #3 : ubat 20, 2011, 05:38:35 S »

Merhaba! Ben erken 2011, üç yýl içinde Macaristan geldi ve ben Ankara'da yaþýyorum. Ben, Türk geocachereket bu süre içinde buluþmak ümit ve çok güzel yerler ziyaret, saklanma arama yerler. (Özür dilerim, ben yapamam google tarafýndan bile Türkçe, çeviri)

you welcome pityulin... We understand that your writings
pityulino
Newbie
*

« Yantla #4 : Haziran 26, 2011, 09:07:14 S »

Merhaba!
 Herkes yardýmcý olabilir? Ben yanlýþ yapýyor ya da yeni geocache ilan sitesinde çalýþan deðilim?
 19 Nisan'da ben bir önbellek yüklü duyurdu ve yine hiçbir þey olmadý. Ben tamamýný görmek, ancak siteler kamu görünmüyor. Þüpheli bu son duyuru 2009 Eylül ayý.
 Yardýmýnýz için teþekkür ederim.
 Pityulino
uda4a
Newbie
*
Mesaj Says: 4

« Yantla #5 : Ekim 07, 2011, 01:51:45 S »

Ankaralý arkadaþlar doðaya ve doða yürüyüþüne meraklý olanlar bu baþlýk altýnda toplanýp bir organizasyon yapabiliriz.

Yücel hocam climber senin nickin mi?
uda4a
Newbie
*

« Yantla #6 : Mart 31, 2012, 11:03:43 »

Arkadaþlar uzun süredir oðlumla doða yürüyüþüne gitme hayalini yarýn gerçekleþtirmeyi düþünüyorum, hava durumuna baðlý olarak, iþin içine hava katmasý onlara heyecan yaratmasý için Yücel hocamýn sakladýðý gerede mevkiinde ki kutuyu hedef olarak belirledik.Çocuklarýn küçük olmasý nedeni ile arazideki performanslarýna göre deðiþiklikler olabilecektir muhtemelen ama umarým hedefe ulaþýrýz.
Bu arada kullanýcým adým neden öle çýktý anlayamadým. Uda4a olmasý gerekli
« Son Dzenleme: Mart 31, 2012, 11:05:56 Gnderen: samuelhunt » Logged
uda4a
Newbie
*

« Yantla #7 : Nisan 02, 2012, 06:44:22 »

Evet arkadaþlar, kutunun olduðu bolgeye dün yürümek üzere 6 kiþi ulaþtýk.Bolgenin rakýmý nedeni ile hala kar kalýntýlarýnýn olabileceðini bekliyorduk ama karþýlaþtýðýmýz manzara, kýþ tan kalan karlarýn hiç erimediði ve üzereine 3 gun once de kar yaðdýðý bilgisini aldýk.Bu durumda kucuk çocuklarýn da aramýzda olmasý nedeni ile kutu bulma hedefimizden saptýk.Fakat kutunun bulunduðu tepeyi en azýndan gozlemleme þansýmýz oldu.Þartlarýn uygun olmasý durumunda tekrar denemek dileði ile.
Not : 01 Nisan tarihi itibarý ile bu kadar kar olmasý nazarý itibarý ile onumuzdeki 1-1,5 aylýk sure içerisinde gidecek arkadaþlara onerim arazinin çok sulak olacaðýný goz onunde bulundursunlar.
hjewgha17
Newbie
*
Mesaj Says: 1

« Yantla #8 : Temmuz 05, 2012, 08:00:33 »

Merhaba bende katýldým aranýzaa hemde bir haritacý olaraktan artýk kutu kalmayacakk )) ben oyun ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum buldugumuz kutulardan hediyeleri alýp tekrar içerisine hediye mi koyucaz... birde biz istedigimiz yere kutu saklayabilecekmiyiz? teþekkürler
osman_vip90
Newbie
*
Mesaj Says: 3

« Yantla #9 : Haziran 20, 2013, 07:04:08 S »

Hoþgeldin haritacý bildiðim kadarýyla evet buldugumuz kutulardan hediyeleri alýp tekrar içerisine hediye koyuyoruz.  Ve yine evet istediðin yere kutu saklayabiliyorsun, fakat koordinatlarý tam girmek lazým kolay bulunmasý açýsýndan ayrýca tarifi iyi ve doðru girmek lazým. Yalnýz bu forum pek aktif deðil ve kutularda pek güncel deðil malesef.
snipercan
Newbie
*
Mesaj Says: 3

« Yantla #10 : Austos 21, 2013, 03:10:13 S »

Ben cok yeniyim ve yakinda ankaraya tasinacagim geocachin sisteminden ankaraya baktim sehir icinde sanki tek kutu var gibiydi
birde forum ayarlarini bulamiyorum neden beni hic belirlemedigim bir nickle kabul etti anlamadim
Sayfa: [1]
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.086 Saniyede 16 Sorgu ile Oluturuldu