Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Haziran 18, 2019, 12:53:16 ÖÖ

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: KATILIMCI OLALIM  (Okunma Sayısı 29228 defa)
ufuk
Newbie
*

« : Mayıs 03, 2007, 06:18:04 ÖS »

ARKADAŞLAR HADİİİİ AMA ARTIK ÜZERİMİZDEKİ ATALETİ ATALIM KATILIMCI OLALIM... FORM SAYFALARI BOŞ  Kızgın HADİ SADECE PASİF ÜYE OLAMAYALIM LÜTFEN BİRAZ HAREKET... KUTU SAKLAYALIM YADA BULALIM NE YAPABİLİYORSAK.... AMA BU BİZE YAKIŞMIYOR  Göz kırpan HADİ HAREKETE GEÇELİM  Göz kırpan Göz kırpan Göz kırpan
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2007, 04:46:37 ÖS »

slm arkadaşlar
ben henüz ne kutu sakladım ne de buldum:) ama bu site de yeni üye olmama rağmen aktif olmak en iyisi tabi,  bu görüşe katılıyorum.YANİ BİRAZ CESARET Göz kırpan

RASTGELE,
baris
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2007, 07:59:35 ÖS »

ilk kutumu saklamak için boş bi kutu aldım içine koymak içinde bi oyuncak, bi kalem bide logbook buldummu saklicam valla Gülümseme bu arada istanbul şehir içinde ve merkezde diim, neredeyse hiç kutu yok, birtane gülhane parkında var onuda gittim aradım bulamadım ama hava kararmıştı o yüzden fazla arayamadım..
bocek
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Mayıs 26, 2007, 09:58:16 ÖS »

Selam Zümra, aramıza hoşgeldin Gülümseme

Selam Barış, biz de İstanbul'dayız. Gerçekten İstanbul'un içinde pek kutu yok, buralara saklamak çok iyi fikir... Gülümseme Tabii İstanbul'un içinde kalabalık olmayan yerleri bulmak çok da kolay iş değil  Göz kırpan

Hadi rastgele Gülümseme

Böcek ailesi  Sırıtan
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #4 : Mayıs 27, 2007, 06:16:21 ÖS »

Zümra aramıza hoş geldin... Göz kırpan

baris
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Mayıs 27, 2007, 09:41:58 ÖS »

evet ya istanbul içinde olmamasının sebebi sanırım şehrin göz önünde bi yerinde elinde cep telefonuna benzer bir alet ile 2 ileri bi geri gidip etrafı kazan tipler pek hoş gözle görülmeyeceğinden olsa gerek Gülümseme
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #6 : Mayıs 27, 2007, 10:36:36 ÖS »

slm arkadaşlar,
evet hoşgeldim umarım hoşça vakit geçirip paylaşımlarımız olabilir diyorum teşekkürler.bu arada istanbul da değil kutu saklamak doğru dürüst yeşil alan neredeyse zor. Kahkaha bence uzaklara uçmak lazım. Göz kırpan
herkese kolay gelsin
baris
Newbie
*

« Yanıtla #7 : Mayıs 28, 2007, 08:12:03 ÖÖ »

evet ama insan evden çıkıp kutu aramak istiyor yürüyerek falan. illa bir taşıtla yolculuk yapmak zorunda olmadan Gülümseme herhalde bu hobinin 7 yıl içinde fazla yaygınlaşamamasının sebeplerinden biride bu etkendir. aslında belkide yaygınlaşmaması en iyisi Gülümseme
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #8 : Mayıs 28, 2007, 09:59:30 ÖS »

Göz kırpan bence de
ayrıca en güzel şey istediğin anda çıkıp rahat bir nefes alabilmek yani işin aslı ruhumuzu kilit altında tutmamak değilmi!..
Açıkça sı ilk etapda bu kutu arama etkinliği fena gelmedi ama sonra biraz yavan geldi açıkçası
dağ tepe  dolaş sonra kutu ara sanki hazine kutusu Gülümseme

Kutu  yada simgesel herhangi bir şey bir noktadan sonra adamı bayar bence.
baris
Newbie
*

« Yanıtla #9 : Mayıs 29, 2007, 10:49:01 ÖS »

olayın zevki bulmakta değil zaten, aramakta Gülümseme ben bu cumartesi adaya gideceğim ve kutuyu bulursam loglayacağım sorada kutu hazırlayıp değişik bir yere gömeceğim kararlıyım Göz kırpan
cin
Newbie
*

« Yanıtla #10 : Mayıs 30, 2007, 09:20:14 ÖÖ »

sevgili zümra,sevgili barış;

sizinde anladığınız üzere plastik bir kutu aramak tabiiki zevkli bişey değil (ki zümrenin dediği gibi sanki hazine kutusu), ama zaten kutuyu bulmak bir sonuçtur, amaç yeni yerler keşfetmek-doğayla içiçi olmak-şehir hayatından uzaklaşmak-teknolojinin bize bahşettiği nimetlerden biri olan GPS den faydalanmak----bööööle bu liste daha da uzayabilir.

ben 2-3 yıldır hep gps cihazı alacağım diye planlar yapardım ama hep ertelerdim. geocaching'le tanıştıktan bir hafta sonra hemen edindim : ) yani vesile oldu. daha ne kutu buldum,ne kutu sakladım (ki 2 sini de bu hafta yapacağım ya) ama gps in diğer nimetlerinden faydalanıyorum şuanda ve çok iyi : )

sevgiler, görüşmek üzere..
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #11 : Mayıs 30, 2007, 11:43:13 ÖÖ »

BURADA CİN'e AYNEN KATILIYORUM.

AYRICA BU BİR OYUN. Gülümseme BOŞ ZAMANINIZDA BİR KAFEDE OTURUP SİGARA DUMANI ALTINDA VAKİT GEÇİRECEĞİNİZE, DOĞADA GEZEREK, EĞLENEREK VAKİT GEÇİRME, KEŞFETME DUYGUSUNUN VERDİĞİ HAZ BU. SİZİNLE AYNI DÜŞÜNCE VE DUYGUDA OLAN BAŞKALARININ GİTTİĞİ VE GÖRDÜĞÜ GÜZELLİKLERİ SİZLERLE PAYLAŞMA DUYGUSUDUR BU. DOĞANIN VE TEKNOLOJİNİN BİR BİRLERİNİ RAHATSIZ ETMEDEN İÇ İÇE OLABİLECEĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEĞİDİR BU.

HEE BU SİZE BİR SÜRE SONRA MONOTONLUK VERİYORSA YADA VEREBİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORSANIZ O SİZİN DÜŞÜNCENİZ. BİR KERE OYUNA BAŞLAYIN FİKRİNİZ DEĞİŞECEKTİR. Göz kırpan

BUNLARDA BENİM DUYGULARIM ve FİKİRLERİM Göz kırpan Kahkaha

SAYGILARIMLA

UFUK SARNIK

« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2007, 11:48:03 ÖÖ Gönderen: ufuk » Logged
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #12 : Haziran 01, 2007, 12:50:34 ÖÖ »

evet bu bir oyun ama benim şahsen hissettiğim ve düşündüğüm şeyler de bunlar, ayrıca bu oyun biçimini yeterli bulmamak boş zamanda sigara altı olmak anlamına da hiç gelmez. gidilen yolda elbette ki o güzellikleri paylaşmak ve özgürlüğü tam anlamıyla hissetmek yaşanmalı ve de yaşatılmalı ama sadece bir kutuyla sınırlandırılmamalı derim.(bu da benim şahsi görüşüm)

bendende saygılar,
görüşmek üzere arkadaşlar
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #13 : Haziran 01, 2007, 05:50:20 ÖS »

evet bu bir oyun ama benim şahsen hissettiğim ve düşündüğüm şeyler de bunlar, ayrıca bu oyun biçimini yeterli bulmamak boş zamanda sigara altı olmak anlamına da hiç gelmez. gidilen yolda elbette ki o güzellikleri paylaşmak ve özgürlüğü tam anlamıyla hissetmek yaşanmalı ve de yaşatılmalı ama sadece bir kutuyla sınırlandırılmamalı derim.(bu da benim şahsi görüşüm)

bendende saygılar,
görüşmek üzere arkadaşlar

SAYIN ZÜMRA

BU ve BU TÜR SİTELERİN KURULUŞ AMACI BU OYUN ÜZERİNE KURULU. BU OYUNDA O KUTULARIN ÜZERİNE KURULU. O KUTULARDA İSTER PLASTİK OLABİLİR, İSTER SANAL OLABİLİR. BU İKİ KUTU ARASINDA SEÇİM YAPMAK SİZE KALMIŞTIR. KİMSE SİZİ ZORLA BİR PLASTİK KUTU PEŞİNDE KOŞTURMUYOR. ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ. BEN SİZİN TABİRİNİZLE HEM PLASTİK BİR KUTU VE HEMDE SANAL KUTULARIN PEŞİNDEYİM. SİZ İSTER BİRİNİ, İSTERSENİZ DE BENİM GİBİ İKİSİNİDE SEÇEBİLİRSİNİZ... NEDE OLSA SİZİN ZEVKİNİZ VE FİKRİNİZ.

SAYGILARIMLA

UFUK SARNIK
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #14 : Haziran 01, 2007, 11:10:56 ÖS »

BU VE BU TÜR SİTELERİN KURULUŞ AMACINI ANLAMIYOR DEĞİLİM  Gülümseme

SAYGILARIMLA,
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.046 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu