Geocaching Trkiye Forum

*
Merhaba, Ziyareti
Login iin tklayn.
Ekim 05, 2022, 05:18:06

Sayfa: [1] 2
  Yazdr  
Gnderen Konu: Geocaching-Ýstanbul  (Okunma Says 50544 defa)
ufuk
Newbie
*
Mesaj Says: 19

« : Mays 18, 2007, 03:58:35 S »

Evveet Ýstanbullu geocachingciler sizlerde buraya 

Aslýnda gruplaþmayý sevmen ama anladýnýz siz 

Rastgele
« Son Dzenleme: Mays 19, 2007, 12:58:21 S Gnderen: ufuk » Logged
cin
Newbie
*
Mesaj Says: 26

« Yantla #1 : Mays 21, 2007, 07:03:42 »

hem Geocaching-Ankara'da hem de Geocaching-Ýstanbul'da yer alarak asýl ben gruplaþma karþýtý oluyorum.

bu arada gps im gelmiþ kargoyla zira ben þirkette deðilim, hem bu haftasonu da yaðmur yaðdý dimi?

acaba ankara tarafýna mý gitsem, istanbul civarýnda mý dolaþsam?

svg.
cin
Newbie
*
Mesaj Says: 26

« Yantla #2 : Haziran 04, 2007, 08:50:08 »

istanbul saklý kutu konusunda gittikçe geriye gidiyor..

evlerinde hazýrlanmýþ kutusu olan arkadaþlarý (!) yakýn bölgelerde kutu saklamaya çaðýrýyorum.

haftaya yeni bir kutuyla karþýnýzda olacaðýmdýr.  Masum

svg.

rastgele 
caldirmaz
Newbie
*
Mesaj Says: 1

« Yantla #3 : Kasm 30, 2007, 11:09:25 »

siteye bikaçtane track yükledim ama ana haritayý göremedim nasýl görebilirim
baris
Newbie
*
Mesaj Says: 16

« Yantla #4 : Mart 30, 2008, 06:33:53 S »

millet selam, aylardýr atýl vaziyette duruyo site kendi açýmdan konuþmak gerekirse yeni kutu koyacak yer pek bulamýyorum istanbul içinde çünkü gözlerden uzak bi yerler pek yok gibi, adaya sakladýðým kutumu sürekli yabancý turistler ziyaret ediyorlar, bizden giden gelen hiç yok naapsak neetsek de canlandýrsak þu iþi yaw?
ufuk
Newbie
*
Mesaj Says: 19

« Yantla #5 : Nisan 13, 2008, 07:30:24 »

millet selam, aylardýr atýl vaziyette duruyo site kendi açýmdan konuþmak gerekirse yeni kutu koyacak yer pek bulamýyorum istanbul içinde çünkü gözlerden uzak bi yerler pek yok gibi, adaya sakladýðým kutumu sürekli yabancý turistler ziyaret ediyorlar, bizden giden gelen hiç yok naapsak neetsek de canlandýrsak þu iþi yaw?

merhaba barýþ haklýsýn istanbulda yer kalmadý  biz "www.gezenbilir.com" olarak 25-27 nisan tarihleri arasýnda çanakkale gelibolu ve truvaya bir gezi düzenliyoruz. ben orada 2-3 kutu saklamayý düþünüyorum.  Karizmatik

ayrýca bu geziye tüm geocachin türkiye üyelerinide davet ediyorum... 
baris
Newbie
*

« Yantla #6 : Nisan 15, 2008, 08:05:34 S »

ya hocam bizim sorunumuz gezemiyoruz þurda evin önündeki parkada gömülmüyoki bu meret Kahkaha
oysaki ne kadar zevkli bi iþ aramak bulmak falan... naapsak neetsek
gazeteci32
Newbie
*

« Yantla #7 : Mays 13, 2008, 10:19:52 »

bU OYUNUN NASIL OYNANACAÐI KONUSUNDA HERHANGÝ BÝR YERDE AÇIKLAMA YOK MU ALLAH AÞKINA?
tunades
Newbie
*

« Yantla #8 : Mays 13, 2008, 11:28:45 »

gazeteci merhaba
bende bu sabah üye oldum.. fakat hala çözemedim nasýl oynanacaðýný..
çözersen banada haber verirsen sevinirimm.
croberto
Newbie
*

« Yantla #9 : Mays 14, 2008, 11:38:13 »

arkadaþlar hakketten ebnde kayýt olurken herþeyi internetten yapacaðýz sanýyordum.meyer geçrekten kutu saklýyormuþu hehe. hediyeleridemi biz koyacaz ya.
Herþeyden ziyade oyunu adam gibi a dan z ye analtacak arkadaþalr var mý foruma konu açýn oyun hakkýnda öðrenelim site canlasýn ama oyunu bilmezsek naýl oynayalým sizde yanlýz kalmayýn.
baris
Newbie
*

« Yantla #10 : Mays 25, 2008, 05:22:03 S »

ilk önce bir gps cihazýnýz olmasý gerekiyor bu oyunu oynayabilmek için, sonra istediðiniz bir yere bir kutu gömüp bunun koordinatlarýný yayýnlýyorsunuz, bu koordinatlara göre bizde gidip onu buluyoruz ve içindeki hediyeyi deðiþ tokuþ ediyoruz ve hem içindeki logbook a hemde internette bunu bulduðumuzu yayýnlýyoruz.. kutu saklamak istemiyorsanýz kayýtlý kutularýda gidip loglayabilirsiniz..
zekiinsan007
Newbie
*

« Yantla #11 : Austos 04, 2008, 09:13:29 S »

Beyler     1-) kutu laglamak
              2-) kutu lagý
              3-) lagbook
              4-) kutu kodu                nedir?
janettehays
Newbie
*
Mesaj Says: 2

« Yantla #12 : Ocak 07, 2011, 11:09:08 »

Merhaba Arkadaþlar.
Hobilerim arasýnda Balýk tutmak,kamp kurmak,okçuluk vs. vardýr. Bu oyun çok hoþuma gitti.Görüþmek umuduyla.Hoþçakalýn
janettehays
Newbie
*
Mesaj Says: 2

« Yantla #13 : Ocak 07, 2011, 11:14:35 »

Merhaba.
ben '' janettehays '' olarak kayýt olmadým. Bu isim bana ait deðil. Lütfen moderatör arkadaþlar kayýt olduðum ismimi deðiþtirebilirmi...teþekkürler.
osman_vip90
Newbie
*
Mesaj Says: 3

« Yantla #14 : Nisan 20, 2012, 02:36:56 S »

Merhabalar , Ben de Ýstanbulda yaþýyorum ama hiç kutu aramya gitmedim nitekim cok az kutu var hiç güncellenmeyen bir sitemiz mevcut inþallah kutulardan birini tercih edip gidicem , iyi forumlar bol güneþli günler 
Sayfa: [1] 2
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.041 Saniyede 16 Sorgu ile Oluturuldu