Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Temmuz 26, 2017, 02:38:51 ÖÖ

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Geocaching-İstanbul  (Okunma Sayısı 33428 defa)
ufuk
Newbie
*

« : Mayıs 18, 2007, 05:58:35 ÖS »

Evveet İstanbullu geocachingciler sizlerde buraya  Sırıtan Sırıtan

Aslında gruplaşmayı sevmen ama Sırıtan anladınız siz  Göz kırpan

Rastgele Gülümseme
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2007, 02:58:21 ÖS Gönderen: ufuk » Logged
cin
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2007, 09:03:42 ÖÖ »

hem Geocaching-Ankara'da hem de Geocaching-İstanbul'da yer alarak asıl ben gruplaşma karşıtı oluyorum.

bu arada gps im gelmiş kargoyla zira ben şirkette değilim, hem bu haftasonu da yağmur yağdı dimi?

acaba ankara tarafına mı gitsem, istanbul civarında mı dolaşsam?

svg.
cin
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Haziran 04, 2007, 10:50:08 ÖÖ »

istanbul saklı kutu konusunda gittikçe geriye gidiyor..

evlerinde hazırlanmış kutusu olan arkadaşları (!) yakın bölgelerde kutu saklamaya çağırıyorum.

haftaya yeni bir kutuyla karşınızda olacağımdır.  Masum

svg.

rastgele  Sırıtan
caldirmaz
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2007, 12:09:25 ÖS »

siteye bikaçtane track yükledim ama ana haritayı göremedim nasıl görebilirim
baris
Newbie
*

« Yanıtla #4 : Mart 30, 2008, 08:33:53 ÖS »

millet selam, aylardır atıl vaziyette duruyo site Gülümseme kendi açımdan konuşmak gerekirse yeni kutu koyacak yer pek bulamıyorum istanbul içinde çünkü gözlerden uzak bi yerler pek yok gibi, adaya sakladığım kutumu sürekli yabancı turistler ziyaret ediyorlar, bizden giden gelen hiç yok Gülümseme naapsak neetsek de canlandırsak şu işi yaw?
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2008, 09:30:24 ÖÖ »

millet selam, aylardır atıl vaziyette duruyo site Gülümseme kendi açımdan konuşmak gerekirse yeni kutu koyacak yer pek bulamıyorum istanbul içinde çünkü gözlerden uzak bi yerler pek yok gibi, adaya sakladığım kutumu sürekli yabancı turistler ziyaret ediyorlar, bizden giden gelen hiç yok Gülümseme naapsak neetsek de canlandırsak şu işi yaw?

merhaba barış haklısın istanbulda yer kalmadı  Sırıtan Sırıtan biz "www.gezenbilir.com" olarak 25-27 nisan tarihleri arasında çanakkale gelibolu ve truvaya bir gezi düzenliyoruz. ben orada 2-3 kutu saklamayı düşünüyorum.  Karizmatik

ayrıca bu geziye tüm geocachin türkiye üyelerinide davet ediyorum...  Göz kırpan
baris
Newbie
*

« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2008, 10:05:34 ÖS »

ya hocam bizim sorunumuz gezemiyoruz Gülümsemeşurda evin önündeki parkada gömülmüyoki bu meret Kahkaha
oysaki ne kadar zevkli bi iş aramak bulmak falan... naapsak neetsek
gazeteci32
Newbie
*

« Yanıtla #7 : Mayıs 13, 2008, 12:19:52 ÖS »

bU OYUNUN NASIL OYNANACAĞI KONUSUNDA HERHANGİ BİR YERDE AÇIKLAMA YOK MU ALLAH AŞKINA?
tunades
Newbie
*

« Yanıtla #8 : Mayıs 13, 2008, 01:28:45 ÖS »

gazeteci merhaba
bende bu sabah üye oldum.. fakat hala çözemedim nasıl oynanacağını..
çözersen banada haber verirsen sevinirimm. Gülümseme
croberto
Newbie
*

« Yanıtla #9 : Mayıs 14, 2008, 01:38:13 ÖS »

arkadaşlar hakketten ebnde kayıt olurken herşeyi internetten yapacağız sanıyordum.meyer geçrekten kutu saklıyormuşu hehe. hediyeleridemi biz koyacaz ya.
Herşeyden ziyade oyunu adam gibi a dan z ye analtacak arkadaşalr var mı foruma konu açın oyun hakkında öğrenelim site canlasın ama oyunu bilmezsek naıl oynayalım sizde yanlız kalmayın.
baris
Newbie
*

« Yanıtla #10 : Mayıs 25, 2008, 07:22:03 ÖS »

ilk önce bir gps cihazınız olması gerekiyor bu oyunu oynayabilmek için, sonra istediğiniz bir yere bir kutu gömüp bunun koordinatlarını yayınlıyorsunuz, bu koordinatlara göre bizde gidip onu buluyoruz ve içindeki hediyeyi değiş tokuş ediyoruz ve hem içindeki logbook a hemde internette bunu bulduğumuzu yayınlıyoruz.. kutu saklamak istemiyorsanız kayıtlı kutularıda gidip loglayabilirsiniz..
zekiinsan007
Newbie
*

« Yanıtla #11 : Ağustos 04, 2008, 11:13:29 ÖS »

Beyler     1-) kutu laglamak
              2-) kutu lagı
              3-) lagbook
              4-) kutu kodu                nedir?
janettehays
Newbie
*

« Yanıtla #12 : Ocak 07, 2011, 12:09:08 ÖS »

Merhaba Arkadaşlar.
Hobilerim arasında Balık tutmak,kamp kurmak,okçuluk vs. vardır. Bu oyun çok hoşuma gitti.Görüşmek umuduyla.Hoşçakalın
janettehays
Newbie
*

« Yanıtla #13 : Ocak 07, 2011, 12:14:35 ÖS »

Merhaba.
ben '' janettehays '' olarak kayıt olmadım. Bu isim bana ait değil. Lütfen moderatör arkadaşlar kayıt olduğum ismimi değiştirebilirmi...teşekkürler.
osman_vip90
Newbie
*

« Yanıtla #14 : Nisan 20, 2012, 04:36:56 ÖS »

Merhabalar , Ben de İstanbulda yaşıyorum ama hiç kutu aramya gitmedim nitekim cok az kutu var hiç güncellenmeyen bir sitemiz mevcut inşallah kutulardan birini tercih edip gidicem , iyi forumlar bol güneşli günler  Gülümseme
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.031 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu