Geocaching Türkiye Forum

*
Merhaba, Ziyaretçi
Login için tıklayın.
Eylül 20, 2017, 12:37:55 ÖÖ

Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: GEOCOINS  (Okunma Sayısı 10148 defa)
cin
Newbie
*

« : Mayıs 30, 2007, 03:06:36 ÖS »

selamlar,

yurtdışında hazırlanan (hatta sektör haline gelmiş bu iş) GEOCOIN'ler hakkında bir hayli bilgi topladım.

şuanda Türkiye'de geocaching çok yaygın olmadığı için herhangi bir faaliyet bulunmuyor.

ben kendime iptidai metodlarla birşeyler yaptırmayı düşünürken aklıma GEOCACHINGTURKIYE adına birşey yaptırabilir miyiz geldi?

site admin'imizle konuyu paylaştığımda onunda bu konuda düşüncelerinin olduğunu öğrendim.

sizlerden de öneriler vb. gelirse, bu haftasonu bir girişim yapmayı düşünüyorum.

kestane kebap acele cevap  Masum
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2007, 03:10:01 ÖS Gönderen: cin » Logged
ufuk
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2007, 04:13:38 ÖS »

BANA UYAR  Göz kırpan
zümra
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Haziran 01, 2007, 12:43:04 ÖÖ »

bana da süper uyar;)
değişime ve gelişime açık olmalıyız hatta öyle bir şey bulmalı ki doğayla iç içe olduğumuzda her defasında değişime giren ve bize farklı ve zevkli saatler yaşatabilecek ama aynı zamanda bıktırmıyacak ve o güzelim doğa doğa harikalarıyla bütünleşebileceğimiz bir nokta olmasını şahsen çok isterim,

bence hemen zihnimizi hızlandırmalı Masum
cin
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Haziran 04, 2007, 11:06:23 ÖÖ »

selamlar,

ben GEOCACHINGTURKIYE formatında bir tasarım hazırladım.

sizinde fikirleriniz varsa, paylaşıp ortak paydada hemen aksiyon alalım derim.

karaköy bağlantısını bu hafta başka bir işim çıktığı için yapamadım ama bu haftaiçi telefonla konuşup durumu anlatacağım.

bekliyorum  Şaşırmış
svg.

rastgele : )
geocachingturkiye
Administrator
Newbie

« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2007, 10:03:50 ÖS »

Selamlar herkese,

Tabii ki kendi geocoin'lerimizi yaptırmak çok güzel fikir ve bu yapılacak işler listemizde Gülümseme

Ama bu konuda biraz beklemenizi rica edeceğiz çünkü ana geocaching sayfasından cevap bekliyoruz. Gelecek cevaba göre logomuzda da değişiklik yapmamız gerekebilir, bu yüzden resmi Türk geocoin'leri yaptırmadan önce biraz beklememiz daha iyi..

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Geri dönüş aldığımızda, hemen sizi sonuçtan haberdar edeceğiz.

Rastgele Gülümseme
cin
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2007, 06:34:38 ÖS »

Masum bekleyeceğiz  Masum
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli! Dilber MC Theme by HarzeM
Bu Sayfa 0.028 Saniyede 16 Sorgu ile Oluşturuldu